GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 3978230

nr 397 8230

Golvvas

signerad, 1960-tal, höjd: 50

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 februari 2006

20/2 14:10:07 1      ledande budet*